Akreditovani novi studijski programi MBS-a

Visoka škola modernog biznisa je akreditovala studijske programe osnovnih i master akademskih studija “Menadžment u savremenom biznisu”, u okviru obrazovno-naučnog polja Društveno-humanističke nauke i naučne oblasti Menadžment i biznis. Studijski program Osnovnih akademskih studija je četvorogodišnji program u obimu od 240 ESPB sa nazivom diplome Diplomirani menadžer.Studijski program Master akademskih studija je jednogodišnji program u obimu od 60 ESPB sa nazivom diplome Master menadžer.

Studijski program “Menadžment u savremenom biznisu” je kreiran po uzoru na aktuelne evropske standarde sa ciljem da omogući studentima sticanje znanja u oblasti menadžmenta u najsavremenijim uslovima poslovanja.

Uverenja o akreditaciji

UVERENJE O AKREDITACIJI VISOKOŠKOLSKE USTANOVE