Započni svoje akademsko usavršavanje uz posao!

MENADŽMENT U SAVREMENOM BIZNISU

4 godine

Trajanje studija

Dipl. menadžer

Stečeno zvanje

240ESPB

Bodova

PRIJAVI SE NA NEWSLETTER I

Preuzmi
Studija

PRIJAVI SE NA NEWSLETTER I

Preuzmi
Studija

Zašto izabrati Menadžment u Savremenom Biznisu?

Diploma priznata u domaćim i međunarodnim okvirima

Kao diplomirani menadžer sa našeg fakulteta, otvaraju ti se vrata kako na domaćem, tako i na međunarodnom tržištu rada.

Predavači iz prakse

Uči od stručnjaka iz različitih oblasti koji dolaze direktno iz poslovnog sveta. Praktično znanje i iskustvo koje ćeš steći kroz njihove predavanja nezamenjivo je za tvoj profesionalni razvoj.

Fleksibilnost bez skrivenih troškova

Naša školarina obuhvata sve troškove studiranja – od udžbenika do dodatnih kurseva i radionica. Nema neprijatnih iznenađenja ili skrivenih troškova.

Prilagođeno zaposlenima

Nudimo ti modernu opremu i male grupe studenata koje omogućavaju intenzivan rad i lični pristup profesora. Fleksibilni rasporedi časova i mogućnost online predavanja.

Podrška u razvoju karijere!

Po završetku studija, naš profesionalni karijerni savetnik će ti pružiti podršku u karijernom razvoju. Bez obzira da li želiš da napreduješ u svom trenutnom poslu ili da se otisneš u novu karijeru, tu smo da te podržimo.

Razvijaj Svoj Potencijal I Stručnost

Kroz naš program, dobićeš ne samo teorijsko znanje, već i priliku za praktičnu primenu kroz različite projekte i aktivnosti. Ovaj program će ti pružiti sveobuhvatnu pripremu za uspeh u svetu biznisa.

Diploma priznata u domaćim i međunarodnim okvirima

Predavači iz prakse

Fleksibilnost bez skrivenih troškova

Prilagođeno zaposlenima

Podrška u razvoju karijere!

Razvijaj Svoj Potencijal I Stručnost

Želiš da saznaš više?

Zakaži posetu fakultetu!

Saška Stojanović

Koordinator za studentska pitanja

Studijski program “Menadžment u Savremenom Biznisu” je dizajniran u skladu sa najnovijim evropskim standardima kako bi ti omogućio da stekneš znanja i veštine potrebne za uspešnu karijeru u menadžmentu.

Kroz naš program, naučićeš kako da:

• Budeš konkurentan na tržištu rada;
    • Pratiš i primenjuješ savremene trendove u poslovanju;
    • Koristiš digitalne alate za efikasno rešavanje poslovnih izazova;
    • Efikasno komuniciraš sa svim stejkholderima;
    • Kreiraš i unapređuješ poslovne procese;
    • Učestvuješ u izradi i implementaciji poslovnih strategija;
    • Nastaviš svoje obrazovanje na višem nivou

*Program je u postupku akreditacije

Neke od karijera koje su ti dostupne nakon studija

CEO

Vodi organizaciju, postavi viziju i strategiju, donosi ključne odluke za poslovni uspeh.

Digital
    marketing
    menadžer

Razvijaj digitalne strategije, upravljaj kampanjama, optimizuj online prisustvo i povećaj vidljivost brenda.

HR menadžer

Organizuj i upravljaj ljudskim resursima, regrutuj, obučavaj i podržavaj zaposlene, osiguravaj usklađenost sa zakonima i standardima.

Projektni
    menadžer

Koordiniši projektima od početka do kraja, upravljaj resursima, vremenom i budžetom, radi na timskoj saradnji i postiži ciljeve unutar zadatih rokova.

Gde nam studenti rade?

Miodrag Ilić