master

MBS je kreirao inovativne Master studije menadžmenta u uslužnom biznisu kao odgovor na izrazito povećanu potražnju za efikasnim menadžerima usluga kako na domaćem, tako i na svetskom tržištu.

Kroz MBS-ov master program, upoznaćete se sa različitim aspektima i modelima savremenog vođenja usluga. Steći ćete veštine koje će Vam omogućiti da se lako prilagođavate dinamičnim tržišnim promenama. Master program Vam nudi najaktuelnija znanja iz oblasti menadžmenta, marketinga, korporativne uprave, finansija i elektronskog poslovanja.

U centru si ti! Profesori su ti neposredno dostupni za sva pitanja i pomoć – uživo, putem mejla ili Teams platforme.

Pogodnosti studiranja na MBS-u

i domaća i međunarodna
i teorija i praksa
i agilnost i kreativnost