Predstavljanje kompanije Leomax International i program stručne prakse

Drage kolege,

Pozivamo vas da u sredu, 24. aprila, u 15h prisustvujete predstavljanju kompanije Leomax International i programa stručne prakse za studente.

Leomax International je švajcarska kompanija koja se na tržištu ističe svojim modernim i inovativnim pristupom. Kompanija se bavi kreiranjem, plasmanom i distribucijom visoko kvalitetnih proizvodnih sistema za prevenciju, poboljšanje i zaštitu zdravlja.

Njihova multinacionalna prisutnost doprinosi raznovrsnosti i bogatstvu iskustava koja pružaju svojim zaposlenima.

Ovo je izuzetna prilika za sve studente MBS fakulteta da se upoznaju sa poslovanjem ove kompanije i saznaju više o programu stručne prakse i mogućnosti da steknu neprocenjivo iskustvo rada u dinamičnom okruženju koje Leomax International pruža.