Конкурс за мобилност студената у сврху студирања на ВШ институцијама земаља ЕУ и трећих земаља које пуноправно учествују у програму

ТРЕЋИХ ЗЕМАЉА КОЈЕ ПУНОПРАВНО УЧЕСТВУЈУ У ПРОГРАМУ

На основу Статута Високе школе модерног бизниса Београд и Правилника о мобилности Високе школе модерног бизниса, Уговора о додели наменских бесповратних средстава број – 2023-1-RS01-KA131-HED-000123891, потписаног између Високе школе модерног бизниса Београд и националне Фондације Темпус, Висока школа модерног бизниса расписује:
КОНКУРС ЗА МОБИЛНОСТ СТУДЕНАТА У СВРХУ СТУДИРАЊА НА ВШ ИНСТИТУЦИЈАМА ЗЕМАЉА ЕУ И ТРЕЋИХ ЗЕМАЉА КОЈЕ ПУНОПРАВНО УЧЕСТВУЈУ У ПРОГРАМУ

Конкурс је отворен од 01 априла 2024. до 20. aприла 2024. године, а могу се пријавити студенти свих нивоа студија на Високој школи модерног бизниса, … даљи садржај текста у документу.