Video snimci sa proslave u Kasini 14.11.2019.

Studenti, profesori i prijatelji MBS-a uživali su u klubu Kasina by Community na žurci, koju je 14.11.2019. priredila ova visokoškolska ustanova, povodom početka školske 2019/20. godine.

Događaj je upotpunio devetogodišnji virtuoz na harmonici, Đorđe Perić, dobitnik mnogobrojnih međunarodnih priznanja.

Program je vodila Nina Radulović koja je studentima poželela uspešno studiranje. Prisutnima se obratila doc. dr Jelena Lukić koja je sumirala ključne uspehe Visoke škole modernog biznisa iz proteklog perioda. Goste je pozdravio i alumnista MBS-a, odbornik u Skupštini grada Beča, Nemanja Damnjanović.

Uz fenomenalnu svirku benda prisutni su, do kasnih sati, uživali u vokalnim kvalitetima Vanje Mijatović i Stefana Petrušića.