Učenici PBŠ „Dimitrije Davidović“ prezentovali studiju slučaja, MBS bio u žiriju

Profesorka Visoke škole modernog biznisa Doc. Dr Aleksandra Brakus je bila član žirija koji je odlučivao koji tim učenika PBŠ „Dimitrije Davidović“ je imao najbolju prezentaciju na temu poboljšanja imidža njihove škole. Učenici su se zaista trudili da njihove prezentacije budu pobedničke. Događaj je bio izuzetno interesantan i veoma posećen. Pored učenika i profesora, gosti su bili i direktori i profesori drugih škola.

Pobedničkoj ekipi MBS je dodelio nagradu u vidu tablet računara i fleš memorije. Svi su bili veoma radosni, uzbudjeni i podstaknuti da i dalje vredno rade i uče.

Uz druženje i zabavu Visoka škola modernog biznisa se promovisala i pokazala da je društveno odgovorna obrazovna institucija.