Studenti MBS-a na praksi

Visoka škola modernog biznisa omogućila je praksu svojim studentima u Vaterpolo klubu Crvena Zvezda.

Studenti su imali priliku da vide i nauče kako se priprema međunarodna vaterpolo utakmica u prvom meču četvrtfinala Kupa Evrope, između Crvene Zvezde i Verone, koja je odigrana 8. novembra. Praksa je trajala tri dana u prostorijama VK Crvena Zvezda. Studenti MBS-a su stekli veštine organizovanja i upravljanja menadžmentom sportskog događaja. Takođe, učestvovali su u marketinškim aktivnostima vezanim za ovakav sportski događaj. Uspeli su da teorijsko znanje primene u praksi i na taj način steknu još jedno dodatno iskustvo koje će im pomoći u njihovim budućim karijerama.

U okviru ove prakse studenti su sa doc. dr Aleksandrom Brakus prisustvovali utakmici i uživali u ovom sportskom spektaklu.