Projekat „Brendiranje gradova“ predstavljen u Bihaću

Projekat „Brendiranje gradova“ izazvao je veliku pažnju u regionu.

Predstavnici Visoke škole modernog biznisa, doc. dr Aleksandar Dejanović, direktor Centra za razvoj projekata i mr Zoran Lukić, stručni saradnik za projekte i poslovnu ekonomiju, predstavili su ovaj projekat čelnicima grada Bihaća i njegovom gradonačelniku, g. Šukretu Fazliću.

Zajednički je zaključak da ovaj grad bogate istorije, na bistroj reci predivnog imena – „Una“, ima izuzetan privredni i turistički potencijal, i da bi ovakav projekat doprineo razvoju grada, kao i celog Unsko-sanskog kantona.

Grad Bihać bi bio treći grad u BiH a drugi u Federaciji  BiH koji je prepoznao šta znači i koje pozitivne rezultate ovakav jedan projekat može da donese.

Predstavnici Visoke škole modernog biznisa se zahvaljuju na srdačnoj dobrodošlici što je, takođe, jedna od odlika građana Bihaća i Unsko-sanskog kantona.