Predstavnici MBS-a u poseti srednjoj Ekonomskoj školi „Bosa Milićević” u Subotici

Predstavnici MBS-a, prof. dr Dejan Gligović i doc. dr Goran Šijan, održali su prezentaciju i promociju Visoke škole modernog biznisa učenicima četiri završna odeljenja Ekonomske škole u Subotici. Tom prilikom učenicima su podeljene brošure i reklamni materijal kako bi se upoznali sa uslovima i mogućnostima koje pruža MBS.

Zahvaljujemo se učenicima, profesorima i direktoru škole na srdačnom dočeku i vremenu koji su posvetili našim predstavnicima, i koristimo priliku da pozovemo sve učenike da posete Visoku školu modernog biznisa.

U razgovoru sa našim stručnim osobljem možete da saznate sve detalje u vezi sa modulima koji postoje na Visokoj školi modernog biznisa, kao i koje su to sve pogodnosti koje se nude studentima MBS-a.