Poziv studentima MBS-a na stručnu praksu u Orion Telekom

Orion Telekom, u saradnji sa Visokom školom modernog biznisa, omogućava studentima da pohađaju praksu u ovoj renomiranoj kompaniji. Studenti će imati priliku da steknu znanja i veštine koje će im omogućiti  da napreduju u karijeri.

Orion Telekom je mlada, dinamična, strastvena i inovativna telekomunikaciona kompanija.

U timu nas je više od tri stotine i svi smo posvećeni da našim rezidencijalnim i biznis korisnicima pružimo kvalitetna, inovativna i pouzdana rešenja iz oblasti fiksne telefonije, Interneta i IP televizije.

Ako si spreman/na na usavršavanje, orijentisan/na na rezultat i želiš da svoju karijeru razvijaš u oblasti komercijale nudimo ti:

>> Stručnu praksu u sektoru korporativne prodaje

Program prakse obuhvata:

• Aktivan rad i učešće u poslovima Sektora korporativne prodaje
  • Savladavanje veština komunikacije, prodajnih veština i aplikacija koje se koriste u Sektoru korporativne prodaje
  • Upoznavanje sa različitim mrežnim tehnologijama i arhitekturama
  • Individualni razvoj i obuku od strane mentora sa višegodišnjim iskustvom

Potrebne kvalifikacije

• Studenti MBS-a završnih godina osnovnih studija ili studenti master studija;
  • Poznavanje rada na računaru i MS Office paketa;
  • Spremnost za timski rad.

Nudimo ti priliku za plaćenu praksu, uz mogućnost kasnijeg zaposlenja u kompaniji koja je okrenuta inovacijama i podstiče razvoj.

Prijavi se putem sledećeg linka:

nakon čega ćemo te kontaktirati za dalji proces selekcije.