Online kviz „MBS Challenge“ – 21.10.2020. od 18:00h

Dragi naši studenti,

pripremili smo za vas lepo iznenađenje!

Svi studenti MBS-a uskoro će imati priliku da, putem Interneta, svoje znanje provere na „MBS Chalenge“ kvizu.

Na platformi MS Teams, u kartici vaše generacije (svi ste, osim u pojedinačne predmete, pridruženi i kartici vaše generacije koja je označena zelenim listom), u naznačeno vreme biće dostupan odeljak „MBS Challenge“ u okviru koga ćete moći pristupiti kvizu. Odmah po rešavanju zadataka videćete rezultat tj. bodove koje ste postigli.

Biraćete jedan od ponuđena četiri odgovora, i to na deset pitanja iz oblasti marketinga, menadžmenta i opšte informisanosti. Na raspolaganju ćete imati najviše 120 sekundi.

Najbolje takmičare ćemo odrediti na osnovu broja postignutih bodova i, ukoliko bude takmičara sa istim brojem bodova, na osnovu utrošenog vremena.

Pobednike očekuju vredne nagrade: biće nagrađeno prvih pet takmičara, a koje smo nagrade pripremili obavestićemo vas uoči samog kviza objavom na Teams platformi.

Počinjemo sledeće nedelje – kviz će biti dostupan za rešavanje jedino 21.10.2020. godine od 18:00 do 18:15 časova, pa ne zaboravite da budete tačni.

Rang lista će biti objavljena istog dana, 21.10.2020. u večernjim časovima. Nagrade će se moći preuzeti u ponedeljak, 26.10.2020. u 12h u prostorijama Škole.

Odbrojavanje neka počne.