Održana radionica „Zasijaj na intervjuu za posao“

Visoka škola modernog biznisa je za svoje studente i alumniste organizovala radionicu Zasijaj na intervjuu za posao.

Radionicu je održala doc. dr Jelena Lukić koja je studente provela kroz tok svih aktivnosti – od poziva za dolazak na intervju za posao pa do završnih reči koje je poželjno da kandidat uputi nakon intervjua.

Polaznici su imali prilike da se upoznaju sa ključnim pravilima pripreme za intervju, pravilima oblačenja i ponašanja, pitanjima koja ih očekuju na intervjuu, pitanjima koje je poželjno da postave potencijalnom poslodavcu.

Poseban osvrt radionice bio je na onlajn intervjuima koji su usled pandemije Covid-19 postali sve češći način intervjuisanja kandidata.

Na ovaj način, studenti su imali prilike da steknu dodatna znanja i veštine koje će im sigurno koristiti!