Održana radionica za studente MBS-a “Upravljanje kreativnim procesom”

U prostorijama MBS-a, uz direktan prenos putem Microsoft Teams platforme, danas je održana radionica na temu Upravljanje kreativnim procesom.

Kreativnost, kao nezamenljivi deo umetnosti i biznisa, podrazumeva generisanje novih ideja i rešavanje problema na nov način. U današnjim uslovima, kreativnost je bitna za profesionalni, ali i lični razvoj svakog pojedinca. Isto tako, svaki poslodavac želi da ima zaposlene koji su kreativni.

Radionicu je vodio prof. dr Aleksandar Dejanović koji je uspeo da motiviše studente da probude i neguju svoju kreativnost. Studenti su dobili korisne praktične savete i preporuke kako da primenjuju Brainstorming tehniku.

Delić atmosfere sa današnje radionice možete pogledati u galeriji slika.

MBS je za svoje studente i alumniste pripremio još jednu interesantnu radionicu na temu “Berze” koja će se održati 07. decembra od 15 časova. Uskoro očekujte više informacija o ovoj radionici!

Vaš MBS