Održana međunarodna studentska naučno-stručna konferencija SKEI 2022

MBS se već tradicionalno, po sedmi put, okupio sa svojim partnerskim ustanovama iz Hrvatske, Bosne i Hercegovine i Slovenije na međunarodnoj naučno-stručnoj konferenciji SKEI 2022.

Konferencija je održana 12. maja 2022. u Vukovaru, na Veleučilištu „Lavoslav Ružička“.

Profesorka dr Gordana Ljubojević, direktorka MBS-a, svečano je pozdravila sve partnere i učesnike konferencije i poželela plodnu razmenu znanja i iskustava na temu “Visoko obrazovanje u vreme pandemije“.

Ispred MBS-a, rad je izlagao student Aleksa Jakica, koji je sa svojim mentorom doc. dr Milošem Dragosavcem prikazao iskustva u obrazovanju u vreme pandemije, sa akcentom na primeni elektronskih platformi za realizaciju online nastave.

Jedva čekamo sledeću SKEI 2023!