Održan svečani prijem brucoša

Na Visokoj školi modernog biznisa je danas obeležen početak nove školske godine na osnovnim akademskim studijama. Tom prilikom je u svečanoj sali upriličen kratak program dobrodošlice brucošima i prigodan koktel.

Prisutnima su se obratile direktor Škole, prof. dr Gordana Ljubojević, i doc. dr Jelena Lukić Nikolić, pomoćnik direktora za međunarodnu saradnju.

Studentima su predstavljeni studijski programi, mogućnosti obavljanja studentske prakse i dodatni obrazovni programi u okviru Centra za razvoj projekata.

M.A. Aleksandra Rokvić je pozvala studente da se aktivno uključe u vannastavne aktivnosti tokom svojih studija kroz Studentski klub i na taj način obogate svoje studentsko iskustvo.

Studenti će imati jednostavan i brz pristup svim neophodnim informacijama putem platformi za elektronsku nastavu i elektronski indeks, koji je predstavio M.Sc. Ilija Subotić.

Svim studentima želimo srećan početak školske godine i puno uspeha u predstojećem periodu!