NAJAVA >> Kviz „Modern Business Challenge“, 28.02.2020.

Kviz “Modern Business Challenge”, na kome će se takmičiti učenici srednjih škola iz Srbije, održaće se 28. februara 2020. godine u svečanoj sali Visoke škole modernog biznisa (MBS), na Terazijama 27, na 4 spratu, sa početkom u 11:00 časova.

Na njemu će se takmičiti šest ekipa od po tri takmičara, podeljenih u dve polufinalne grupe. Po dve najbolje ekipe iz polufinala plasiraće se u finale, koje je na programu istoga dana. Pobednike očekuju vredne nagrade.

Za sve učesnike i navijače biće priređen koktel i prigodan program.

Takmičari će odgovarati na pitanja iz oblasti ekonomije, biznisa, brend menadžmenta, promocije, opšteg marketinga, opšte kulture. Kviz ima šest igara, koje će obuhvatiti takmičenje u različitim privrednim segmentma, kao i u različitim industrijama, poput filmske, muzičke i sportske.

Dođite da se družimo i naučimo nešto novo!

Kako je sve izgledalo prošle godine, pogledajte u vesti >> OVDE.