Nagradni konkurs za kratak video

Dragi naši studenti,

vreme je da svoje ideje i kreativnost iskažete u punom sjaju. Svako od vas imaće priliku da snimi kratak video materijal na temu studentskog života MBS-ovaca.

Video možete snimati telefonom, a snimljeni materijal ne sme biti duži od 30 sekundi. Mesto snimanja odaberite sami. Ako vaš scenario to zahteva, zatražite pomoć kolega ili nastavnog osoblja MBS-a. Snimljeni materijal možete dostaviti na mejl: marketing@mbs.edu.rs, najkasnije do 23. juna 2020. godine.

Stručni žiri će odabrati najbolje video snimke i postaviti ih na Facebook i Instagram profil MBS-a. Video snimci će biti rangirani na osnovu broja lajkova na društvenim mrežama Facebook i Instagram.

Najbolje rangiranim autorima biće dodeljene sledeće nagrade:

1. nagrada: tablet uređaj
  2. nagrada: prenosni Bluetooth zvučnik
  3. nagrada: prenosni Bluetooth zvučnik
  4. nagrada: bežične Bluetooth slušalice
  5. nagrada: bežične Bluetooth slušalice

Ponosni smo na to što ste odabrali da studirate na MBS-u. Nadamo se da ćete učestvovati u ovom nagradnom konkursu i da će vaši video snimci ukrasiti naše društvene mreže.

Uskoro možete da očekujete još ovakvih takmičenja.

Vaš MBS