Na MBS-u održano predavanje „Ulazak Agrokora na srpsko tržište“

U prostorijama Visoke škole modernog biznisa, 29.10.2020. godine, održano je gostujuće predavanje na temu „Penetracija stranog tržišta – Ulazak Agrokora na srpsko tržište“.

Predavač je bio gospodin Vladimir Bokan, vlasnik i direktor kompanije LVS DOO, kao i bivši CEO „IDEA“ (deo Agrokor-a) u Srbiji.

Predavača je najavio i ispred MBS-a pozdravio prof. dr Goran Đoković.

Predavanje je proteklo više nego uspešno, nakog čega se predavač zahvalio Visokoj školi modernog biznisa na gostoprimstvu i prilici da održi predavanje na našoj ustanovi.

Predavanje je, kao javni događaj, održano u skladu sa svim propisanim epidemiološkim merama, ali je zato preko dvadeset osoba pratilo prenos predavanja uživo, putem MS Teams aplikacije.

Zahvaljujemo se gospodinu Bokanu na gostovanju i istovremeno ističemo da ćemo se i dalje truditi da svojim studentima i alumnistima, ali i svima zainteresovanima, obezbedimo relevantna i zanimljiva predavanja iz najrazličitijih oblasti menadžmenta, marketinga, preduzetništva i poslovnih veština.