Održano predavanje „Organizaciona struktura mega korporacija u cruising industriji“

U prostorijama Visoke škole modernog biznisa, 12.11.2020. godine održano je gostujuće predavanje na temu „Organizaciona struktura mega korporacija u cruising industriji“.

Predavač je bio gospodin Boban Živković, bivši student master studija na MBS-u i direktor prodaje za HoReCa & online korisnike u ISC-u.

Predavača je najavio i ispred MBS-a i svih prisutnih pozdravio prof. dr Goran Đoković.

Predavanje je bilo izuzetno zanimljivo budući da cruising industrija pripada luksuznijim i vrlo atraktivnim granama turizma.

Predavač se posebno osvrnuo i na izazove koje je pred korporacije iz ovog segmenta postavio COVID-19.

Nakon predavanja, usledila su pitanja koja su prisutni postavljali našem gostu.

Kao javni događaj, predavanje je održano u skladu sa svim propisanim epidemiološkim merama, tako da je preko dvadeset osoba pratilo prenos predavanja uživo, putem MS Teams aplikacije.

Zahvaljujemo se gospodinu Živkoviću na lepom druženju i nadamo se, u budućem periodu, da će nam ponovo biti gost!