Info dan za upis na master akademske studije

U sredu, 19. maja 2021. u 17h na MBS-u će se održati Info dan posvećen Master akademskim studijama. Informativno predavanje će se održati putem Microsoft Teams platforme.

Zainteresovani se mogu priključiti predavanju putem kartice Javni događaji (studenti MBS-a) ili preko sledećeg linka (kandidati sa drugih ustanova):

Prof. dr Goran Dašić će prisutne informisati o ciljevima i strukturi studijskog programa master studija Menadžment u uslužnom biznisu. Doc. dr Jelena Lukić će pričati o benefitima master studija, mogućnostima za međunarodnu saradnju, kao i o centru za razvoj karijere.

Svi zainteresovani pozvani su da se priključe predavanju i saznaju sve detalje o Master studijama Menadžmenta u uslužnom biznisu Visoke škole modernog biznisa.