Drugi info dan za upis na master akademske studije

U sredu, 15 septembra 2021. u 16h na MBS-u će se održati drugi po redu Info dan posvećen Master akademskim studijama. Informativno predavanje će se održati u Amfiteatru i on-line putem Microsoft Teams platforme.

Zainteresovani se mogu priključiti predavanju putem kartice Javni događaji (studenti MBS-a) ili preko sledećeg linka (kandidati sa drugih ustanova):

>> Link za pristup

Prof. dr Goran Dašić će prisutne informisati o ciljevima i strukturi studijskog programa master studija Menadžment u uslužnom biznisu.
Doc. dr Jelena Lukić će pričati o benefitima master studija, mogućnostima za međunarodnu saradnju, kao i o centru za razvoj karijere.
Student Master studija će svoja iskustva podeliti sa prisutnima.

Svi zainteresovani pozvani su da se priključe predavanju i saznaju sve detalje o Master studijama Menadžmenta u uslužnom biznisu Visoke škole modernog biznisa.