Erasmus+ info dan – 22. decembar 2021. godine

U sredu, 22. decembra 2021. godine, sa početkom u 13:30h biće održan info dan za mobilnosti u okviru Erasmus+ programa.

Info dan će biti održan onlajn, u okviru Microsoft Teams platforme, posredstvom kanala za Javne događaje.

Studenti će dobiti sve informacije o mobilnostima, vrstama mobilnosti, iznosima stipendija, prednostima i značaju mobilnosti, načinu i procesu konkurisanja za mobilnost.

Takođe, studenti će biti upoznati sa zvaničnim dokumentima vezanim za proces selekcije prijavljenih kandidata za mobilnost.

Info dan će voditi doc. dr Jelena Lukić Nikolić, Pomoćnik direktora za međunarodnu saradnju, dok će proceduru prijavljivanja kandidata za mobilnosti predočiti Erasmus+ koordinator doc. dr Nina Maksimović Sekulić.

Prisustvujte info danu i saznajte zašto treba da učestvujete u programima mobilnosti!