Plaćena stručna praksa u kompaniji SNAR GROUP

Dragi studenti,

Ukoliko je vaša želja da naučite i doživite profesionalno iskustvo u oblasti istraživanja tržišta i promocija, PR-a i marketinga onda ste na pravom mestu.

SNAR GROUP se u dosadašnjem radu pozicionirao kao uspešan organizator više manifestacija od kojih su najznačajnije:

• Dečiji sajam (24 manifestacija – Beogradski sajam – www.decijisajam.rs ),
  • Lady Fair (7 manifestacija – Beogradski sajam – Ušće shopping centar, www.ladyfair.rs ),
  • Sajam za penzionere (6 manifestacija – Novosadski Sajam, Oficirski dom Niš),
  • Drink Expo – Sajam pića i tečne hrane,
  • Lady Weekend  (5 manifestacija – Delta city, Big centar Novi Sad),
  • Baby fest (2 manifestacije, Big centar Novi Sad)
  • 15 turnira u tenisu javnih ličnosti.

Studentima MBS-a je omogućeno da obavljaju stručnu praksu na poziciji Asistenta za marketing i PR.

Šta očekuje studente u toku prakse?

• Sticanje znanja u oblasti marketinga i u radu sa medijima
  • Siguran, dinamičan i zanimljiv posao
  • Aktivno učešće u organizaciji sajamskih manifestacija
  • Održavanje društvenih mreža i komunikacija preko različitih medijskih kanala (TV, Radio, Print)