Uputstvo studentima za korišćenje aplikacije Microsoft Teams

Poštovane kolege,

U nastavku možete preuzeti ilustrovano uputstvo za korišćenje aplikacije Microsoft Teams, preko koje će biti realizovana elektronska nastava u narednom periodu.

Podsećamo vas još jednom da će, paralelno sa objavljivanjem predavanja i materijala na MS Teams platformi, snimci biti objavljivani i na platformi E-Nastava (https://nastava.mbs.edu.rs/) pa studenti koji su navikli mogu i dalje koristiti ovaj servis za učenje.

NAPOMENA: Konsultacije uživo sa profesorima, u terminima koji će biti objavljeni na sajtu, realizovaće se putem platforme MS Teams.

Data protection
We, Visoka škola modernog biznisa (educational institution) (Registered business address: Serbia), process personal data for the operation of this website only to the extent technically necessary. All details in our privacy policy.
Data protection