Mogućnost samostalnog upisa u studijske grupe na platformi Microsoft Teams

Poštovane kolege studenti,

U aplikaciji Microsoft Teams većina vas je raspoređena u predmete koje sluša na osnovu podatka o godini upisa fakulteta.

Na taj način, studenti upisani 2019/20. godine raspoređeni su u predmete sa prve godine studija, upisani 2018/19 na predmete sa druge godine studija itd.

Međutim, pri ovoj raspodeli moguće je da su se pojavile greške, a moguće je i da student upisan npr. 2017. godine sluša neki zaostali predmet sa prve godine studija.

U skladu sa tim, kako ne biste morali mejlom prijavljivati svaku grešku i podnositi zahtev za prebačaj na drugi predmet, možete:

• samostalno da se ispišete sa predmeta na koji ste pogrešno upisani, putem opcije „Napusti tim“ tj. „Leave team
  • samostalno da se upišete na predmet kojem želite da prisustvujete: ovo radite koristeći opciju „Pridruži se timu pomoću koda“ tj. „Join team with a code„, koju možete pronaći u aplikaciji Teams (i na računarima i u aplikaciji za mobilne telefone).

Lista kodova za pridruživanje predmetima se nalazi u nastavku. Pojedini predmeti koji nedostaju će biti naknadno objavljeni.

PRVA GODINA OAS

Baze podataka – vpiuigr

Finansijska tržišta i institucije (prvi semestar) – tfas860

Data protection
We, Visoka škola modernog biznisa (educational institution) (Registered business address: Serbia), process personal data for the operation of this website only to the extent technically necessary. All details in our privacy policy.
Data protection