Obaveštenje – besplatni Microsoft servisi za studente

Poštovane kolege,

Obaveštavamo vas da od početka maja 2019. godine imate mogućnost da putem MBS-a, kao vaše matične obrazovne ustanove, besplatno otvorite svoj lični Microsoft studentski nalog koji sadrži kompletan online Office 365 paket (Word, Excel, PowerPoint itd), Microsoft forme, Microsoft Cloud sa 1 TB (terabajt) memorije za skladištenje vaših dokumenata, fotografija, filmova itd.

Uz navedeno, dobijate još i školski mejl nalog, sa mejl adresom u obliku xxxxx@student.mbs.edu.rs, kao i još neke aplikacije koje vam mogu koristiti u radu i daljim studijama.

Kako biste iskoristili ove pogodnosti, pošaljite mejl na adresu admin@mbs.edu.rs sa vašim imenom, prezimenom i brojem indeksa, kako bi vam nalog bio otvoren. Na mejl adresu sa koje pošaljete zahtev, biće vam upućeni pristupni parametri za studentski nalog.

Svojim studentskim nalozima možete pristupati na adresi office.mbs.edu.rs.