Izmene u rasporedu predavanja – primena od 19.10.2020.

Poštovane kolege,

Napravljene su izmene u rasporedu predavanja na osnovnim studijama u zimskom semestru. Izmenjeni raspored možete preuzeti u nastavku.

Dosadašnja podela studenata na grupe se ukida, tako da će za svaki predmet postojati po jedan termin predavanja nedeljno u prostorijama ustanove.

Osim toga, predavanja koja se održavaju u amfiteatru A1 i računarskoj učionici biće prenošena uživo (live stream) preko platforme MS Teams. U skladu sa tim, studenti koji se odluče za ovakav vid nastave, a koji do 19.10.2020. ne prime mejl sa podacima za pristup svom studentskom Microsoft nalogu (ako ga već ne koriste od ranije), mogu da se jave na mejl admin@mbs.edu.rs

Studentima koji nisu u mogućnosti ni da dolaze lično niti da prate prenose uživo, na raspolaganju će biti snimci predavanja koje su profesori ranije pripremili.

U dogovoru sa studentskom službom studenti će se opredeliti za način praćenja nastave koji im odgovara.