Održana prezentacija o studentskoj razmeni u okviru projekta Erasmus+
23.11.2018.
Prvi kolokvijum iz predmeta Kvantitativne metode u biznisu
26.11.2018.

Seminar „Kako kreirati uspešan brend“

Danas je u Privrednoj komori Vojvodine održan seminar pod nazivom „Kako kreirati uspešan brend“, u organizaciji Visoke škole modernog biznisa.
Polaznici su imali mogućnost da se upoznaju sa konceptom brenda, brend strategijama, taktikama za kreiranje snažnog brenda, kao i primerima iz prakse nekih od najsnažnijih svetskih kompanija i njihovih brendova iz oblasti modne industrije.
Seminar su održali predstavnici kompanije Yason, brend i marketing menadžeri, kao i profesori Visoke škole modernog biznisa. Polaznici, koji su izrazili zadovoljstvo što su prisustvovali ovom seminaru, naročito su pohvalili organizaciju događaja kao i pripremljenost predavača iz privrede.
Visoka škola modernog biznisa planira da i u buduće organizuje seminare i obuke iz različitih oblasti. Stoga pozivamo sve zainteresovane da prate aktivnosti Visoke škole modernog biznisa, internet prezentaciju i društvene mreže i iskoriste priliku da unaprede svoje znanje i veštine.
.