Razmene u okviru ERASMUS + projekta

Visokoj školi modernog biznisa odobreno je, od strane Agencije za mobilnost i programe EU, da u saradnji sa Veleučilištem Lavoslav Ružička iz Vukovara učestvuje u projektu mobilnosti između programskih i partnerskih zemalja  u okviru programa Erasmus+ (KA107).

Visoka škola modernog biznisa će nakon potpisivanja Interinstitucionalnog sporazuma u okviru projekta 2018-1-HR01-KA107-047219, u toku školske 2018/2019 godine, započeti prvi ciklus razmene studenata, nastavnog i nenastavnog osoblja.

Studentima osnovnih i master akademskih studija biće omogućeno da deo studijskog programa ostvare na Veleučilištvu Lavoslav Ružička u Vukovaru. Više informacija će biti dostupno na početku naredne školske godine.