Studenti MBS-a na praksi u Atletskom klubu Crvena Zvezda
29.11.2017.
Obaveštenje
04.12.2017.

Predavanje na temu „Industry 4.0 background, aims, trends, strategies and illusions“, održaće se 08. decembra 2017. godine u prostorijama Visoke škole modernog biznisa na adresi Terazije 27, IV sprat, sa početkom u 17h.

Ulaz na predavanje je slobodan.

Iskoristite idealnu priliku da se upoznate sa najnovijim tehnološkim trendovima!

O predavaču

Prof. dr Branko Katalinić je profesor na Tehničkom Univerzitetu u Beču i gostujući profesor na osam univerziteta u Evropi i Aziji, ekspert iz oblasti robotike, fleksibilne i inteligentne automatizacije.

Osnivač je i predsednik organizacije DAAAM (Danube Adria Association for automation and manufacturing) i osnivač i urednik 3 međunarodna časopisa.

Od 2013. godine je potpredsednik Međunarodne inženjerske akademije i predsednik njihovog Centralno-evropskog ogranka.