Visoka škola modernog biznisa posetila sajam obrazovanja u Sportskoj Gimnaziji
22.02.2018.
MBS na Međunarodnom sajmu obrazovanja
26.02.2018.

Održano predavanje „Rešavanje organizacionih konflikata“ u Privrednoj komori Vojvodine

Potpuna harmonija ne postoji! Konflikti su neizbežni bez obzira na veličinu i delatnost organizacije. Iako se uglavnom tretiraju kao negativna pojava, nisu svi konflikti štetni po organizaciju. Naprotiv, neki od njih mogu biti i korisni ako se njima konstruktivno upravlja. Za uspešno poslovanje organizacije, ali i za dan bez stresa za njene zaposlene, veoma je važno znati kako da se izbegnu i/ili reše nastali organizacioni konflikti.

Profesori Visoke škole modernog biznisa su u saradnji sa Privrednom komorom Vojvodine u Novom Sadu, održali predavanje „Uspešno rešavanje organizacionih konflikata“, u petak 23. februara 2018. godine.

Polaznici su imali priliku da saznaju:

• šta su ključni uzroci konflikata,
  • zašto dolazi do konflikata,
  • na koji način se konflikti mogu rešiti i da li su oni uvek štetni

Zahvaljujemo se domaćinima i svim zainteresovanim slušaocima na vremenu i pažnji koju su posvetili ovom predavanju.

Одржано предавање на тему „Успешно решавање организационих конфликата“