5 razloga zbog čega je visoko obrazovanje važno
11.06.2018.
Muhamed Ali: više od sportske ikone
18.06.2018.

Intervju Crnogorskog dnevnog lista „DAN“ sa profesorima Visoke škole modernog biznisa

Visoka škola modernog biznisa imala je čast da jedan od njenih profesora, dr Jelena Lukić bude intervjuisana za Crnogorski dnevni list „DAN“ i na taj način svršenim srednjoškolcima i budućim studentima približi studijske programe, proces obrazovanja i mogućnosti koje su im ponuđene na Visokoj školi modernog biznisa.

Osim toga, profesor Jelena Lukić u navedenom intervjuu potrudila se da istakne važnost obrazovanja za buduće studente, njihovu karijeru i razvoj u profesionalnom ali i privatnom okruženju.

Kao i do sada, ostajemo privrženi kvalitetu studijskih programa, nastavi i studentima, a za sve informacije budućim brucošima uvek su otvorena naša vrata.

Visoka škola modernog biznisa
Terazije 27, 11000 Beograd,