Veslanje je akademski sport
24.01.2018.
Predavanje Nine Radulović “Oslobađanje straha od javnog nastupa” u MBS-u
25.01.2018.

Obaveštavamo Vas da će se u organizaciji Visoke škole modernog biznisa Centra za obrazovno liderstvo iz Beograda, u saradnji sa Srednjom školom “Svetozar Miletić” iz Novog Sada održati predavanje i realizacija programa stručnog usavršavanja za profesore srednjih stručnih škola pod nazivom „Angažovani nastavnik – savremena didaktička rešenja sticanja kompetencija u stručnom obrazovanju“.

Seminar će se održati u subotu 03. februara 2018. godine, sa početkom u 10:00 časova, u prostorijama Srednje škole “Svetozar Miletić”, na adresi Trg Marije Trandafil 1, 21000 Novi Sad.

Za profesore srednjih stručnih škola pohađanje seminara je besplatno!

Zbog ograničenog broja mesta, srednje stručne škole mogu da delegiraju do 4 polaznika za navedeni seminar.

Cilj ovog programa je unapređenje nastave u stručnim školama primenom savremenih rešenja za razvoj stručnih kompetencija, sticanje trajnih i funkcionalnih znanja i veština i brže zapošljavanje mladih nakon završetka obrazovanja. Program je naročito koristan mladim nastavnicima ili onima koji su na početku karijere predavača.

Svaki polaznik seminara dobija sertifikat koji se vrednuje odgovarajućim brojem bodova za profesore srednjih škola.

Molimo Vas da se registrujete putem sledeće FORME,
broj mesta je ograničen!

U prilogu se nalaze pozivno pismo sa detaljnim opisom navedenog seminara kao i program obuke.

Ukoliko su Vam potrebne dodatne informacije u vezi sa održavanjem navedenog seminara obratite se kontakt osobi na sledeći način:

Milan Brkljač

e-mail: milan.brkljac@mbs.edu.rs

Napomena: Prijave za seminar će se vršiti dok se ne popuni predviđen broj polaznika.

Prilog 1: Pismo Direktora
Prilog 2: Program seminara