„Uspešno rešavanje organizacionih koflikata“, poziv za predavanje u Novom Sadu
06.02.2018.
Kazuo Išiguro – dobitnik Nobelove nagrade za književnost
07.02.2018.

Sa zadovoljstvom želimo da Vas obavestimo da je u subotu 03. februara 2018. godine, uspešno održan jednodnevni seminar pod nazivom  „Angažovani nastavnik – savremena didaktička rešenja sticanja kompetencija u stručnom obrazovanju“, namenjen profesorima srednjih škola u Novom Sadu.

Zainteresovanost za pohađanje ovog seminara je bila izuzetno velika i tim povodom bismo želeli da se zahvalimo svim učesnicima i prijavljenim polaznicima.

Seminar je održan u organizaciji Visoke škole modernog biznisa. Predavanja su održana u prostorijama Srednje škole “Svetozar Miletić” u Novom Sadu, na adresi Trg Marije Trandafil 1.

Profesori i polaznici kursa, u pauzama između predavanja, imali su priliku da razmene mišljenja i stavove o obrazovanju i obrazovnom procesu i da u prijatnoj atmosfer unaprede svoje veštine i znanja.

Seminar je bio besplatan za polaznike i akreditovan od strane Centra za obrazovno liderstvo.

Svi polaznici su dobili sertifikat.

Zahvaljujemo se svim učesnicima ovog jednodnevnog seminara uz želju da se zbog velikog interesovanja u budućem periodu organizuje sličan događaj.