Sada počinje put tvoje uspešne karijere!

Za 3 godine do priznate diplome menadžera

Pred tobom je važan korak – biraš svoju budućnost. Zato biraj mudro!

Zaista je važno da stekneš tokom studija kvalitetna znanja i veštine. Praktična, savremena, tražena i dobro plaćena na tržištu rada. Jer sutra, po dobijanju diplome, ne treba da budeš u panici – šta sad?!

Zato smo na Visokoj školi modernog biznisa (MBS) kreirali module koji su u potpunosti usaglašeni sa svetskim trendovima. I zato, nakon završenih osnovnih studija kod nas, ti sa lakoćom možeš da se zaposliš ili nastaviš studije bilo gde, u zemlji ili inostranstvu.

MBS otvorite vrata velikih zerultata

Samo reci DA

• Posle srednje škole, želiš da upišeš dobar privatni fakultet za menadžment?

• Radiš i potrebna ti je diploma menadžera za napredak u karijeri ili bolji posao?

• Želiš da promeniš fakultet i nastaviš studije kod nas?

• Imaš (ili želiš da otvoriš) svoju firmu i obezbediš uspeh na tržištu?

Ako je tvoj odgovor DA na bilo koje od ovih pitanja, onda je MBS pravi izbor za tebe!

Izaberi ono što te najviše interesuje. Upiši osnovne akademske studije!

Osnovne akademske studije menadžmenta traju 3 godine i nose 180 ESPB. Nakon njih stičeš zvanje menadžer. Možeš da izabereš studije na srpskom ili studije na engleskom jeziku.

Nudimo ti 4 različita modula:

1. Organizaciona bezbednost – Postani vrhunski stručnjak za prepoznavanje i rešavanje kriznih situacija u kompanijama.

2. Marketing menadžment – Ovladaj svim tajnama savremenog marketinga. Budi ekspert koji je svima potreban.

3. Poslovni menadžment – Stekni najmodernija znanja i veštine neophodne za uspešno rukovođenje kompanijama iz različitih oblasti.

4. Poslovna informatika – Upravljaj čitavim IT sektorom, pomeraj granice u poslovanju i pronalazi rešenja u svakoj situaciji.

Pročitaj sve o prijemnom ispitu i potrebnoj dokumentaciji za upis.

Garantujemo ti kvalitet nastave. Svoje mesto obezbedi sad! Popuni formular

Iskoristi sve prednosti studiranja na Visokoj školi modernog biznisa

• Atraktivna lokacija (Terazije 27) – lako smo dostupni iz svih delova grada i okruženi zanimljivim sadržajem

• Rad u malim grupama i potpuna posvećenost profesora svakom studentu

• Profesori su uvek dostupni za pomoć i konsultacije – uživo, telefonom, mejlom, radnim danima i vikendom

• BESPLATNO: materijali za učenje u elektronskom formatu; sticanje dodatnih znanja i veština kroz pohađanje kurseva; korišćenje velikog sadržaja biblioteke

Praksa tokom studija u domaćim i stranim kompanijama

• Učestvovanje u marketinškim kampanjama i projektima

• Podrška u pronalaženju posla tokom i nakon studija

• Mogućnost studentskog smeštaja po pristupačnim cenama

Izaberi MBS – jer MBS nagrađuje

Apsolutno smo svesni trenutne ekonomske situacije. I da kvalitet košta. Međutim, kada je obrazovanje u pitanju, kvalitet ne sme da bude luksuz. Diploma koja vredi treba da bude dostupna svakom ko želi sebi da obezbedi uspešnu budućnost i zapaženu karijeru.

Zato smo tebi, našem budućem studentu, omogućili velike finansijske pogodnosti za plaćanje školarine. Plus, NAJBOLJE STUDENTE NAJVIŠE NAGRAĐUJEMO – besplatno školovanje + obezbeđen posao!

Evo kako možeš da se prijaviš

Upis teče. Nećemo moći da primimo sve zainteresovane, jer je broj mesta ograničen.

Zato, pozovi 011/4120 705, 063/360 555 ili jednostavno popuni PRIJAVNI FORMULAR u nastavku.

Ime i prezime

Datum rođenja

E-mail adresa

Kako ste saznali za nas?