Studentski portal

Raspored predavanja

Dan / vreme Ponedeljak Utorak Sreda Četvrtak Petak
11:00 - 12:00 Principi marketinga (predavanja) A1 Principi marketinga (vežbe) A1  
12:00 - 13:00 Principi marketinga (predavanja) A1 Principi marketinga (vežbe) A1  
13:00 - 14:00 Principi marketinga (predavanja) A1 Engleski jezik II (predavanja) A1 Principi marketinga (vežbe) A1 Engleski jezik II (vežbe)
14:00 - 15:00 Poslovno pravo (vežbe) A1 Engleski jezik II (predavanja) A1 Poslovno pravo (predavanja) A1 Engleski jezik II (vežbe)
15:00 - 16:00 Poslovno pravo (vežbe) A1 Izborni predmet I i II (predavanja) A1 / C2 Poslovno pravo (predavanja) A1 Izborni predmet I i II (vežbe) A1 / C2
16:00 - 17:00   Izborni predmet I i II (predavanja) A1 / C2 Poslovno pravo (predavanja) A1 Izborni predmet I i II (vežbe) A1 / C2
17:00 - 18:00 Izborni predmet I i II (predavanja) A1 / C2

Izborni predmeti:

  • Izborni predmet I - Okruženje Evropske unije
  • Izborni predmet II - Preduzetnička ekonomija
Dan / vreme Ponedeljak Utorak Sreda Četvrtak Petak
12:00 - 13:00   Menadžerski informacioni sistemi (vežbe)   Izborni predmet I i II (vežbe) A2 / A3
13:00 - 14:00   Menadžerski informacioni sistemi (vežbe) Poslovna statistika (predavanja) A2 Izborni predmet I i II (vežbe) A2 / A3 Menadžerski informacioni sistemi (predavanja) K 21
14:00 - 15:00 Poslovna statistika (vežbe) A2 Menadžerski informacioni sistemi (vežbe) Poslovna statistika (predavanja) A2 Izborni predmet I i II (vežbe) A2 / A3 Menadžerski informacioni sistemi (predavanja) K 21
15:00 - 16:00 Poslovna statistika (vežbe) A2 Engleski jezik II (vežbe) A2 Poslovna statistika (predavanja) A2 Engleski jezik II (predavanja) A2
16:00 - 17:00 Izborni predmet I (predavanja) A2 Engleski jezik II (vežbe) A2 Izborni predmet II (predavanja) Engleski jezik II (predavanja) A2
17:00 - 18:00 Izborni predmet I (predavanja) A2   Izborni predmet II (predavanja)  
18:00 - 19:00 Izborni predmet I (predavanja) A2   Izborni predmet II (predavanja)  

Izborni predmeti:

  • Izborni predmet I - Upravljanje investicijama
  • Izborni predmet II - Organizaciono ponašanje
Dan / vreme Ponedeljak Utorak Sreda Četvrtak Petak
12:00 - 13:00 Organizaciono ponašanje (vežbe) A2   Upravljanje investicijama (vežbe) A2
13:00 - 14:00 Liderstvo (predavanja) A3 Organizaciono ponašanje (vežbe) A2   Upravljanje investicijama (vežbe) A2  
14:00 - 15:00 Liderstvo (predavanja) A3 Organizaciono ponašanje (vežbe) A2   Upravljanje investicijama (vežbe) A2  
15:00 - 16:00 Liderstvo (predavanja) A3 Upravljanje investicijama (vežbe) A3   Liderstvo (vežbe) A3  
16:00 - 17:00 Upravljanje investicijama (predavanja) A2 Upravljanje investicijama (vežbe) A3 Organizaciono ponašanje (predavanja) A2 Liderstvo (vežbe) A3  
17:00 - 18:00 Upravljanje investicijama (predavanja) A2 Upravljanje investicijama (vežbe) A3 Organizaciono ponašanje (predavanja) A2 Liderstvo (vežbe) A3  
18:00 - 19:00 Upravljanje investicijama (predavanja) A2 Upravljanje investicijama (vežbe) A3 Organizaciono ponašanje (predavanja) A2  
Dan / vreme Ponedeljak Utorak Sreda Četvrtak Petak
14:00 - 15:00 Izborni predmet I/1 i I/2 (vežbe) C-2 Strategijski marketing i menadžment  u uslugama (vežbe) C-2 Izborni predmet I/1 i I/2  (predavanja) C-2
15:00 - 16:00 Izborni predmet I/1 i I/2 (vežbe) C-2 Strategijski marketing i menadžment  u uslugama (vežbe) C-2 Izborni predmet I/1 i I/2  (predavanja) C-2 Metodologija NIR-a (vežbe) K-1
16:00 - 17:00 Strategijski marketing i menadžment u uslugama (predavanje) A3 Strategijski marketing i menadžment  u uslugama (vežbe) C-2 Metodologija NIR-a (predavanja) Metodologija NIR-a (vežbe) K-1
17:00 - 18:00 Strategijski marketing i menadžment u uslugama (predavanje) A3 Upravljanje ljudskim resursima u uslugama (vežbe) Metodologija NIR-a (predavanja) Metodologija NIR-a (vežbe) K-1
18:00 - 19:00 Strategijski marketing i menadžment u uslugama (predavanje) A3 Upravljanje ljudskim resursima u uslugama (vežbe) Metodologija NIR-a (predavanja) Upravljanje ljudskim resursima u uslugama (predavanja)

Izborni predmeti:

  • Izborni predmet I / 1 - Poslovni engleski jezik I
  • Izborni predmet I / 2 - Poslovni nemački jezik I
Dan / vreme Ponedeljak Utorak Sreda Četvrtak Petak
14:00 - 15:00 Izborni predmet IV/1 i  IV/2  (vežbe) S-1 Konkurentnost i kvalitet usluga  (vežbe) S-1 Izborni predmet V/2 (vežbe) S-1 Izborni predmet V/2 (predavanja) K-1
15:00 - 16:00 Izborni predmet IV/1 i  IV/2  (vežbe) S-1 Konkurentnost i kvalitet usluga  (vežbe) S-1 Izborni predmet IV/1 i  IV/2 (predavanja) S-1/ Izborni predmet V/2 (vežbe) S-1 Izborni predmet V/2 (predavanja) K-1
16:00 - 17:00 Konkurentnost i kvalitet usluga (predavanja) S-1 Konkurentnost i kvalitet usluga  (vežbe) S-1 Izborni predmet IV/1 i  IV/2 (predavanja) S-1/ Izborni predmet V/1 (predavanja) K-1
17:00 - 18:00 Konkurentnost i kvalitet usluga (predavanja) S-1 Izborni predmet V/1 (vežbe) S-1 Menadžment inovacijama u uslugama (predavanja) S-1 Izborni predmet V/1 (predavanja) K-1
18:00 - 19:00 Konkurentnost i kvalitet usluga (predavanja) S-1 Izborni predmet V/1 (vežbe) S-1 Menadžment inovacijama u uslugama (predavanja) S-1
19:00 - 20:00 Menadžment inovacijama u uslugama (predavanja) S-1

Izborni predmeti:

  • Izborni predmet IV / 1 - Menadžment u saobraćaju
  • Izborni predmet IV / 2 - Turizam i održivi razvoj
  • Izborni predmet V / 1 - Menadžment i marketing u sportu
  • Izborni predmet V / 2 - Ekspertski sistemi u poslovnom odlučivanju